DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2018

Ve středu 4. 4. 2018 od 8:00 - 17:00 se otevřou dveře naší školy pro všechny, kteří mají zájem se podívat pod pokličku výuky na ZŠ Ostašov. Návštěvníky čeká bohatý program s prohlídkou prostor a ukázkami činnostního nebo skupinového vyučování. Shlédnout můžete i badatelskou nebo párovou výuku a další aktivity.

Na všech budovách školy Vám budou k dispozici pedagogičtí pracovníci, kteří budou připraveni odpovídat na Vaše dotazy.

UKÁZKOVÉ HODINY

Pro veřejnost jsme se rozhodli zpřístupnit některé vyučovací hodiny. Z důvodu zachování plynulosti výuky doporučujeme shlédnout vždy celou vyučovací hodinu, případně bloky po 15 minutách. Děkujeme za pochopení.

Rozvrh OTEVŘENých HODIN bude zveřejněn ve druhé polovině března:

Pokud Vám nevyhovuje termín nabízených hodin, je možné po konzultaci s vybranou paní učitelkou či panem učitelem navštívit výuku i v kterýkoliv jiný den.

Těšíme se Vás.