DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2018

Ve středu 4. 4. 2018 od 8:00 - 17:00 se otevřou dveře naší školy pro všechny, kteří mají zájem se podívat pod pokličku výuky na ZŠ Ostašov. Návštěvníky čeká bohatý program s prohlídkou prostor a ukázkami činnostního nebo skupinového vyučování. Zhlédnout můžete i badatelskou nebo párovou výuku a další aktivity.

Na všech budovách školy Vám budou k dispozici pedagogičtí pracovníci, kteří budou připraveni odpovídat na Vaše dotazy.

UKÁZKOVÉ HODINY

Pro veřejnost jsme se rozhodli zpřístupnit některé vyučovací hodiny. Z důvodu zachování plynulosti výuky doporučujeme shlédnout vždy celou vyučovací hodinu, případně bloky po 15 minutách. Děkujeme za pochopení.

OTEVŘENÉ HODINY:

VII. třída

VIII. třída

IX. třída

Be - Naděžda Bendová,  Bo - Michal Bolek, Hl - Lenka Hladíková, Chl - Šimon Chládek,
Ka - Markéta Kašparová,Koč - Kateřina Kočvarová, Ko - Jaromír Kozák, Ku - Ivo Kulhánek, Kult - Šárka Kultová,
Le - Alena Leksová, Mo - Yvona Molnárová, No - Lenka Novotná, Pe - Michaela Petrželová, Šť - Daniela Šťastná,
 - Jana Zástěrová

ODPOLEDNÍ PROGRAM:

Žákovská - Aktivity na interaktivní tabuli, Hejného matematika, Třídní knihovničky

Heřmánková - 15:00 - 17:00 aktivity Hejného matematiky pro děti a rodiče, které si připravily děti, aktivity na interaktivní tabuli

Pokud Vám nevyhovuje termín nabízených hodin, je možné po konzultaci s vybranou paní učitelkou či panem učitelem navštívit výuku i v kterýkoliv jiný den.

Těšíme se Vás.