Rozsvícení vánočního stromečku

Vážení rodiče, přátelé, milí žáci,

jako každý rok, tak i letos bychom Vás rádi pozvali na naše tradiční rozsvícení vánočního stromečku - letos v pátek 1. 12. Celá sláva jako vždy začne zpíváním v kostele sv. Vojtěcha v 16:30, kde vystoupí děti z MŠ Pastelka, poté se můžeme těšit na zpívání našich nejmladších a nejstarších žáků. Své vystoupení také přislíbily paní učitelky. Po vystoupení v kostele se přesuneme k našemu stromečku, kde Vás sbor žáků naláká ke společnému zpěvu (u stromečku). Poté, v 17:30, dojde k samotnému rozsvícení stromku a zahájení vánočních dílniček.

Budeme se těšit na Vaši účast a výbornou atmosféru, kterou vždy do naší školy vnesete.

Přípravy v plném proudu

Je polovina listopadu a přípravy na rozsvícení stromečku, které bude 1. 12., jsou v plném proudu. Děti ve školní družině, keramice i při výtvarné výchově připravují dárečky, které již tradičně rozdáváme všem, kteří se přijdou podívat. Prvňáčci spolu s deváťáky nacvičují zpívání, stejně tak se můžete těšit i na vystoupení učitelského pěveckého sboru, který se schází jen pro tuto výjimečnou událost. Vrcholí také příprava tvořivých dílniček. Jako každý rok, tak i letos se můžete těšit na občerstvení (řízek s bramborovým salátem, štrůdl, cukroví), horký čaj či svařák, nebo navštívit řezníkův stánek. Přijďte si prožít začínající advent a podpořit své děti. Těšíme se na vás.

2017-11-16 07:54:10