Měsíční plány: leden | prosinec | listopad | říjen | září

Rozloučení s deváťáky

Tak jak je naší tradicí i na konci tohoto školního roku jsme se rozloučili s našimi deváťáky. Rozloučení proběhlo v kostelíku za účasti celého druhého stupně, prvňáčků, ale hlavně našich deváťáků a jejich blízkých. Přejeme všem mnoho úspěchu v dalších letech jejich studií i v budoucím životě.

2018-08-11 10:10:06
Vánoce v devítce

Dnes jsme si užili poslední společnou vánoční besídku na základní škole. Zpívalo se na schodech. Zaprskali, zazpívali a vyměnili jsme si dárky s prvňáky. Došlo i na v naší třídě tradiční kakao a popcorn. Náš malý stromek zavalila hromada dárků. Koukněte na fotky.

Hezké svátky!

2017-12-22 22:19:37
Čertovská škola

V úterý 7.12. přišla naše chvíle a my si mohli užít Čertovskou školu jako Mikuláš, andělé a čerti.

2017-12-07 22:34:20
Úřad práce

Děláme vše pro to, abychom se při volbě střední školy rozhodli správně. Tentokrát jsme dobré rady hledali na Úřadu práce ČR v Liberci. Děkujeme za informace, realistický pohled na věc a upřímnost.

2017-12-07 22:24:13
Educa my job

Dne 13.10. jsme se spolu s osmou třídou vydali objednaným autobusem do Home Credit Areny, kde se konala Educa my job.Na akci jsme odjížděli s očekáváním toho, že získáme další informace, které nám pomohou správně zvolit střední školu. Akce nás počtem škol i zaměstnavatelů mile překvapila. Většina z nás našla odpovědi na své dotazy. Jsme rádi, že jsme se letos mohli této akce zúčastnit.

2017-11-12 21:59:38
Harmonizační pobyt

Harmonizační pobyt se uskutečnil 10. a 11. října na Pláních. Sešli jsme se na konečné tramvaje, seznámili se s lektory a vyrazili vzhůru. Cestou jsme hráli první hru. Jelikož lilo, lilo a byla mlha, tak se téměř všechny aktivity odehrávaly ve společenské místnosti. I přesto jsme se dobře bavili a při závěrečné reflexi s lektory a paní psycholožkou si uvědomili smysl těchto aktivit.

2017-11-12 15:00:22
Živá knihovna povolání

Dne 25.9. naše třída navštívila Živou knihovnu povolání v IQ Landii. Všechny třídy se vystřídali na 10 stanovištích - Úřad práce, Preciosa, Policie ČR, Technická univerzita, Magna, Denso, Fehrer, KSM, Krajská nemocnice, IQ Landia. Na několika stanovištích jsme měli možnost vyzkoušet si různé činnosti, měli jsme také možnost vzít si propagační létáky a předměty. Rozšířili jsme si obzory. Bylo to fajn.

2017-11-12 14:41:47
Horská kola

V pátek 22.9.2017 se uskutečnil závod horských kol. Natálie Supová ve své kategorii zvítězila, několik z nás závodilo a většina třídy pomáhala na stanovištích. Byla zima a pršelo, ale to nám nevadilo! Mějte se famfárově.

Linda, Adam, Míša K., Natka

2017-11-12 14:58:38
Setkání s prvňáčky

Dne 5.9. 2017 jsem jako patroni navštívili první třídu. Každý dal svému prvňáčkovi pytlík bonbónů.Prvňáčci na nás byli milí a přátelsky se k nám chovali. Velmi dobře jsme si s nimi popovídali. Ptali jsme se na jejich záliby a jak se jim líbí ve škole. Na závěr návštěvy na prvním stupni jsme se s prvňáčky vyfotili. Poté jsme prvňáčky odvedli po trase, kterou budou chodit na oběd. Ještě před obědem jsme jim ukázali budovu druhého stupně. Na závěr celého setkání jsme se hezky rozloučili.

Devítka.

2017-11-12 14:32:37