zpět Ohlédnutí za Ostašovským jarmarkem

Ve středu 27. 6. 2018 se uskutečnil tradiční Ostašovský jarmark. Jarmark byl volně inspirován stoletým výročím vzniku naší republiky. Zaměřili jsme se na českou filmovou a televizní tvorbu. V tomto duchu byla pojata celá výzdoba stánků i hřiště, za kterou patří dík paní učitelce Zástěrové, která ji se svými žáky připravila. Také všechna vystoupení byla více či méně inspirována českými filmy a pohádkami. Děkujeme všem, kteří se na přípravě vystoupení podíleli. Nutno podotknout, že letos se vystoupení zúčastnili nejen děti z MŠ Pastelka, žáci z prvního stupně v Žákovské i Heřmánkově, ale i všechny ročníky z druhého stupně. Nedílnou součást jarmarku tvoří i stánky, které byly, jako již tradičně, plné krásných výrobků a dobrot, které pro nás připravily maminky a babičky našich žáků.  Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kdo tuto akci jakýmkoli způsobem podpořili – realizačnímu týmu v čele s paní učitelkou Danielou Šťastnou a Janou Hamalčíkovou, moderátorům celého programu Matějovi Markovi a Štěpánovi Krupkovi, stavitelům stánků pod vedením pana učitele Kulhánka, všem, kteří pomáhali se závěrečným úklidem, a hlavně také vám všem, kteří jste přišli a podpořili tuto akci svou účastí. Závěrem nám jarmark zpříjemnila kapela Každej pes jiná ves, která opět nezklamala.

Děkujeme a těšíme se na další setkání.

29. 6. 2018 - 06:06