zpět Poslední školní výlet na 1. stupni
  1. května jsme odjeli na poslední výlet na prvním stupni.

Jeli jsme do Mukařova do chaty Liwet.

Byli jsme tady potřetí, alespoň jsem věděl, kde co je.

Hned v pondělí jsme se šli učit a po učení jsme šli ven, hrát hry.

Tato škola v přírodě byla poslední, ale i nejlepší.

Tato škola v přírodě mi dala hodně. Hráli jsme si venku, plavali jsme, kopali jsme si a sblížili jsme se.

Šli jsme ven a hráli přehazovanou, vybíjenou, král vysílá do boje atd.

Stojkový král byl Top. Já jsem buď přepadla do mostu, nebo na stranu :-D.

Ve středu k nám přijel náš budoucí učitel pan Kozák, který pro nás vymyslel zábavné hry a dozvěděl se něco o nás.

Když přijel pan učitel, byl jsem moc rád.

Moc se mi líbilo, jak přijel pan učitel a vymyslel hry, které mě bavily.

Další aktivity, které mě bavily, byly tyto: stojkový král, přehazka, fotbal, házení míčem, plavání, skákání do vody, odpovídání na otázky pana učitele.

Bylo super, jak jsme skákali z modrého mola. A ten jez byl spíše sjezd. Klouzalo to o sto šest.

Moje poslední škola v přírodě s touto třídou mě hodně bavila. Hráli jsme různé hry, třeba přehazku, fotbal, vybika.

Automatická kresba byla také fajn.

Ještě ve středu se mi moc líbil táborák. Chtěla bych moc poděkovat paní učitelkám, že to s námi vydržely, i přesto, že jsme byli někdy hluční. Moc děkuji paní Pavlíně za hezký pobyt. J

Jídlo tu bylo vždycky dobré, a tak i letos mi chutnalo vše, co paní kuchařka uvařila.

To, co se mi líbilo, bude to, že tady vařili mnohem lépe než ve škole.

Poslední škola v přírodě mě hodně naučila. Bylo to, jako kdybych všechny víc poznala.

V porovnání s ostatními školami v přírodě to byla jedna z těch lepších.

Pobyt jsem si užil. Hráli jsme hry. Koukali jsme na dva filmy.

Koukali jsme na filmy, které jsme chtěli na jarmark (Obecná škola, S tebou mě baví svět). Já osobně jsem pro S tebou mě baví svět.

A taky jsem rád, že jsme měli v páté třídě paní učitelku Lenku Novotnou. J

Strašně rychle to uteklo a jídlo měli dobrý, moc dobrý.

Bylo to super, užil jsem si to, bavily mě aktivity, které jsme dělali.

Zábavná škola v přírodě.

Ve středu jsme měli táborák.

Opékali jsme buřty, byly dobré. Hráli jsme také Král vysílá do boje a těžili čedič.

Šli jsme také uklízet větve a trávu. Já a Terka jsme dostali bonbony za to, že jsme nejvíce pracovali.

Dalo mi to, že jsem se naučil si více hrát venku a třídě to samé. Mohli jsme se více poznat. Spolužáky nemusíme znát jen tím, že víme, že jsou ve škole chytří, ale třeba když se neučíme, tak ten člověk může být třeba ohromně dobrý ve sportu nebo velmi přátelský.

Pro mě byl tento výlet smutný, protože je to taková rozlučka.

Byli jsme super třída a parta. Bavilo mě to a bavit mě to bude.

Také to bylo hezké rozloučení s naší paní učitelkou i s paní učitelkou Hamalčíkovou.

Tento výlet se nedá srovnat s ostatními, byl prostě nejlepší. Ale rád řeknu Konec. Říkáte si, co konec? Ano. Pátá třída pomalu končí a na dveře klepe šestá a druhý stupeň. Čím dál víc si uvědomuji, že třídu si na střední nevezmu a to mě štve.

Teď, když to píšu, tak mi je z toho až smutno, když vím, že na výlet s paní učitelkou Novotnou a paní učitelkou Hamalčíkovou už nepojedeme nikdy. Od teď budeme jezdit s panem učitelem Kozákem.

2018-06-03 22:33:07