zpět Křest zvukové knihy Spící město od Martina Vopěnky

V pátek 9. června 2017 proběhl v obřadní síni liberecké radnice křest nové zvukové knihy Spící město od Martina Vopěnky. Příběh určený nevidomým dětem nastudovali a namluvili i naši žáci Ester Vele a Matěj Marek. „Bylo to úžasný. Audioknížka je pro nevidomé děti a pro děti, které neudrží knihu. Jsem pyšný na to, že můžu pomoct, protože je to skvělý projekt.“ Díky projektu „Děti čtou nevidomým dětem“ je zdramatizováno 16 knih známých autorů. Jedním z kmotrů nového CD se stal náměstek primátora pro školství, sociální věci a kulturu Ivan Langr. Dále se na křtu audioknihy podíleli autor Martin Vopěnka, ředitelka Krajské vědecké knihovny v Liberci Blanka Konvalinková, předsedkyně Sdružení pro veletrhy dětské knihy v Liberci Dagmar Helšusová a organizátorka celého projektu Radka Vojáčková. Děkujeme našim žákům za reprezentaci v projektu „Děti čtou nevidomým dětem“ a šíření dobrého jména školy.

13. 6. 2017 - 08:06