zpět Informace ze školy a rozvrhy na rok 2018/19

Vážení rodiče, milí žáci,

Již zítra máme 1. září a začíná nám tak nový školní rok. S novým rokem nás čeká také několik novinek. Jednou z nich je nový web, který pro vás aktuálně chystáme a předpokládáme, že bude brzy spuštěn. Proto jsme na tomto webu již neaktualizovali údaje o třídách a nových zaměstnancích. Je nám zřejmé, že se ale na tyto informace těšíte a zajímá vás, co všechno bude nového.

V Machníně se přivítáte nejen s paní učitelkou Leksovou, ale také vás zde uvítají nové učitelky paní Michálková a paní Drtilová. V tuto chvíli jsme také přijali nové asistentky pedagoga, které nám budou ve třídách pomáhat. Jedná se o paní Poláčkovou, Dědkovou a Popovičovou. Na druhém stupni se nám po krátké odmlce vrací paní učitelka Černá, která se zároveň stane třídní učitelkou 8. ročníku.

A co vás čeká? Kdy a s kým budete mít výuku? To naleznete ZDE.

Těšíme se, užijte si poslední předškolní víkend a 3. září se uvítáme opět u nás.

Váš tým ZŠ Ostašov

31. 8. 2018 - 08:08