zpět Run and help očima páťáků

4. 5. jsme běželi kolem lesa Run and help. Bylo to super. Myslím, že je to super akce. Rozhýbe se celá škola a přitom to pomůže lidem, kteří to potřebují. Je to prospěšná akce pro všechny. Myslím si, že by mělo být víc takových školních akcí. Jen mi přijde, že 20 Kč je málo, a tak jsem dala víc. Trochu mi vadí, že si někdo myslí, že je to blbost.

Dnes jsem se rozhodla pro dobrou věc. A nestydím se za to. Pomohla jsem lidem, kteří se neumí postarat sami o sebe.

Run and help je pro dobrou věc. Je to dobré, že místo jedné hodiny jsme byli běhat pro dobrou věc. Na začátku jsme se rozdělili do těchto skupin: běžci, indiáni a procházkáři.

Akce Run and help mě baví, že si alespoň zaběháme. A cestou si mám i s kým povídat. Takže super. Dáváme peníze na Konto bariéry.

Tato akce se mi líbila. Byli jsme venku a ještě jsme se prošli a pomohli handicapovaným lidem.

Dnešní den se mi líbil. Zabili jsme skoro dvě hodiny. Nevím, co si o tom mám myslet, když ani nevím, komu ty peníze posílám. Jsem rád, že jsem mohl pomoct.

Tahle akce se mi líbila, protože si zaběháme a pomůžeme Kontu bariéra (nemocným dětem) a pokecáme si tam s kámošema.

Moc mě o baví a jsem ráda, že mohu takto pomáhat.

Takové akce jsou pro školu důležité. Žáci si zaběhnou 2 km po komunikaci. Tato akce pomáhá postiženým.

Podle mě je to užitečné nejen pro nás, ale i pro ostatní.

Nikdy jsem nevěděla, že když poběžím, tak někomu pomůžu.

Tato akce je dobrá.

Ty peníze se dávají na dobrou věc. Bavilo mě pomáhat.

Dnes jsme přispěli handicapovaným lidem.

Pomáhali jsme, že jsme donesli peníze na Konto bariéra, abychom mohli pomoci postiženým. Jsem rád, že jsme pomohli.

Je dobré, že to neprospěje jenom postiženým lidem, ale i nám. A to je fajn.

Tuto akci mám rád, protože se nemusíme učit a naše příspěvky jdou na dobrou věc.

Jsem rád, že jsou takové akce, protože jsou pro dobrou věc. A vždy, když mohu, tak jdu do toho, protože vím, že jsou na dobrou věc. Je to pro děti, které to potřebují, proto se vybírají peníze. Ale jinak jsem si hezky zaběhal. A stejně jsem to potřeboval.

Běžela jsem ráda, hlavně, když je to na dobrou věc. Myslím, že jsme vybrali hodně peněz. Jsem ráda, že jsem někomu pomohla.

Run and help je podle mě dobrá věc. Pomáháme lidem, kteří vážně potřebují pomoci.

Takové akce mě baví a jsem ráda, že tím můžu pomoci.

Nejen že podpoříme handicapované, ale i si zaběháme.

Myslím si, že naše škola (1. a 2. stupeň) hodně pomohla Kontu bariéra.

2018-05-13 20:11:33