Školní výlet
Červená a Zelená třída byla na školním výletě v Ekocentrum Brniště. Červená třída měla program "Zvířátka ze statku" a Zelená třída "Stromy v našich lesích".
Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies