5. M

Lenka Drtilová
Mgr. Lenka Drtilová Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Srdce na cestách - Machnín

Publikováno: 18.6.2024 | Sdílet:
Srdce na cestách - Machnín

Naši žáci v Machníně měli jedinečnou příležitost zúčastnit se projektu "Srdce na cestách", který letos realizují Hitrádia vč. našeho Hitrádia Contact patřící do mediální skupiny Media Bohemia. Tento projekt, zaměřený na osvětu bezpečnosti silniční dopravy, cílí na komunitu cyklistů, in-line bruslařů a uživatelů koloběžek.

Projekt probíhá ve spolupráci s partnery jako Besip a AutoMat, kteří se intenzivně věnují zvyšování povědomí o bezpečnosti na cyklostezkách. Naši žáci se díky tomuto projektu dozvěděli mnoho důležitých informací o bezpečném pohybu na cyklostezkách a o tom, jak předcházet nehodám. Akce byla velmi interaktivní a děti se aktivně zapojovaly do diskusí a praktických ukázek.

Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí tohoto významného projektu a děkujeme Hitrádiím a jejich partnerům za skvělou spolupráci. Těšíme se na další podobné akce, které přispějí k bezpečnosti našich dětí a celé komunity.