Mgr. Pavlína Pokorná Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

1. setkání s našimi patrony - nejstaršími žáky na škole, kteří nad námi budou "držet ochrannou ruku"

Publikováno: 5.9.2024 Autor(ka): Pavlína Pokorná | Sdílet:

Dnešní den se mimořádně vydařil. Prvně jsem se setkali s deváťáky, našimi patrony. Na školní zahradě proběhlo seznámení, popovídání... Dostali jsme od nich zkušené rady - třeba jaká jídla v jídelně určitě stojí za to.  Naši nejstarší spolužáci nám také vyprávěli, na co se můžeme ve škole těšit, ale také upozornili na to, čemu se určitě vyvarovat. Na památku našeho prvního setkání jsme si pořídili společné fotografie. Deváťáci nás pak doprovodili do budovy 2. stupně, kterou nás provedli.

Milí patroni, mockrát Vám děkujeme za to, jak zodpovědně jste se zhostili své role. Byla radost koukat na to, jak si s malými prvňáčky empaticky povídáte, jak je za ruku vedete na oběd... Bylo to milé, až dojemné.

Budeme se těšit na další společné setkání!

Do fotogalerie z dnešního vydařeného dopoledne se můžete podívat ZDE.