Ekopark 18. 6. 2026
Po vydařeném nocování, kdy část z nás využila teplého počasí a ustlalan si na terase, jsme hodovali u bohaté snídaně. Co už se do nás nevešli jsme sbalili do krabiček a výletem se vydali do Ekoparku. Tady jsme si užili nejen bahenní hrátky v rámci Dne bláta, ale i vyrábění v dílničkách, stromovou stezkku, krmení koz, blátivou kuchyni.... a radost nám udělal i nákup občerstvení.
Další fotky ZDE.