Jana Erbenová Hanková
Mgr. Jana Erbenová Hanková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Zajíček Mrkvička a kouzelný les

Publikováno: 23.9.2024 Autor(ka): Jana Erbenová Hanková | Sdílet:

Uteklo to jako voda a z prvňáků jsou druháčci. Povyrostli, jsou o pár zubů lehčí a o mnoho prázdninových zážitků bohatší.

Ve třídě je čekalo mnoho novinek.Z krajiny dinosauří jsme se přesunuli do kouzelného lesa, který nás bude po celý rok ve třídě obklopovat.Máme tu abecedu z oblázků a šišek, motivační citáty inspirované přírodou,magickou větývku s peříčky střežícími naše tajná přání i rozcestník,kterým se necháváme jako správní pocestní vést.

Také nás druhou třídou provází nový maskot-zajíček Mrkvička! Stejně jako vloni, i letos berou děti maskota domů na víkend, tentokrát je ale něco jinak. Zatímco prvňáčkovského dinouška Rexíka braly děti na nejrůznější výlety, zajíčka Mrkvičku mají za úkol něco nového naučit. Seznámit ho se zajímavou rostlinou,zvířetem nebo houbou, která se může nacházet v lese. Mrkvičkův denník pak dětem umožňuje víkendové zážitky a nová dobrodružství sdílet.