Zahradní slavnost na 1. stupni
Konec školního roku si zaslouží pořádnou oslavu! A tak jsme se i letos tradičně sešli na školní zahradě, kde bylo od začátku jasné, že o zábavu nebude nouze.
Děti si pro své rodiče připravily záludné kvízové otázky, nechyběla sportovní stanoviště a obrovský úspěch slavila letošní novinka – střelnice! Odtud si snad každé dítě odneslo nejen spoustu zážitků, ale také plyšového kamaráda.
A co teprve občerstvení! I díky vám se školní zahrada proměnila v malé gastronomické království. Sladké i slané koláče, nadýchaná cukrová vata, osvěžující zmrzlina… zkrátka hostina, na kterou se jen tak nezapomíná.
Děkujeme všem rodičům, dětem i přátelům školy za skvělou atmosféru, pomoc a společně strávené odpoledne. Bylo to báječné!
Tak zase po prázdninách! Tým ze Žákovské
Fotografie zde.