Oldřichov - den čtvrtý
Dnešní den jsme prožili ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. A ani jsme k tomu nepotřebovali Bradavický expres, aby nás do ní dovezl. Každý mladý kouzelník potřebuje svou hůlku a plášť. Při jejich výrobě jsme se trošku zapotili, ale nakonec jsme vše zvládli. A pak už nastala výuka kouzelných formulí a vaření elixírů. Všichni jí prošli na výbornou. Odpoledne byl v plánu nejoblíbenější kouzelnický sport, tedy famfrpál, ale krásné teplé počasí nás přesvědčilo k tomu, že jsme čas raději věnovali osvěžení v potůčku. Po večeři se nám ještě podařilo zachránit Knihu kouzel a tím jsme se natrvalo stali členy kouzelnického společenství. Ještě poslední sprchování, shrnutí dnešního dne a hurá na kutě. Už se na vás moc těšíme. Více fotografií zde.