Oldřichov - den třetí
Dnešní den nás zavedl do širokých prérií mezi Indiány. A protože všichni Indiáni žijí v souladu s přírodou, také my jsme zavítali do Domu přírody Střevlík, kde jsme si mohli vyzkoušet přírodu všemi smysly. Po obědě jsme se vydali do lesa postavit si vesničku nebo lesní mandalu a zahrát si nějaké hry. I po večeři nám přálo počasí a mohli jsme využít zdejší zahradu. Po koupání a večerním zakončení šup do peřin, abychom nabrali síly na další den. Více fotografií zde.