POZDRAV ZE ŠKOLY V PŘÍRODĚ
Zdravíme všechny rodiče! Všechny třídy od první do páté úspěšně dorazily do cíle. I přes horké letní počasí jsme cestu zvládli na jedničku – hodně nám pomohl příjemný stín lesních cest a drobné osvěžení u vody.
Na chatu Zvonice jsme dorazili v naprostém pořádku a ubytovali se. První večer se obešel bez slziček, všichni byli plní dojmů a unavení po cestě.
Jaký je náš dnešní program?
Mladší děti mají dopoledne plné dobrodružství. Čeká je stopovaná, plnění napínavých úkolů a samozřejmě hledání pokladu. Odpoledne je pak v plánu zajímavá prohlídka historických řopíků.
Starší děti se dopoledne vydaly na výlet do Harrachova.
Co nás čeká zítra?
Ve středu už nás čeká balení a cesta domů. Abychom si závěr pobytu ještě zpestřili, cestou na vlak se zastavíme v Železničním muzeu. Pak už zbývá jen naskočit do vlaku a hurá domů za vámi!
Všichni moc pozdravují!